Internetová hra My Free Farm?

Staň se největším hobby farmářem všech dob! V bezplatné internetové hře My Free Farm se vše točí kolem tvého statku. Zasaď na poli ovoce, zeleninu a rostliny k žrádlu. Starej se o tvé zvířata a vystav tvou farmu pořád dále! Vlněné ovce, šťastné krávy a bzučí včely už na tebe čekají.

A když už ses na My Free Farm postaral o všechny tvé zvířata, tak jdi na skok do vesnice! Při dalším sejití farmářů jsi srdečně vítaný. A když vyzdobíš tvůj statek s dekoracemi, tak farmíci přijdou skoro sami. Nakonec chceš přece prodat tvé skvělé bio produkty. Presentuj tvůj statek tvým kamarádům a postav si statek dle tvých představ. Peč ve starém mlýně dle receptů a zajisti si skvělé boni.

U této simulační hry nemusíš být statistikem aby jsi měl úspěch. Bez jakýchkoliv downloadů a instalace programů můžeš hned začít hrát. Je to internetová hra kterou hrají milióny hráčů.

Příběh k internetové hře

Bylo jednou malé prasátko, které žilo na báječném statku v zemi My Free Farm. Vlastně bylo velmi šťastné: Když se v polích třpytili klasy, celý dvůr voněl po létě, když slepice kdákaly o sto pět, ovečky stály pohodlně vedle sebe a útulně se mazlily ve své vlně, tehdy se malé prasátko cítělo šťastně.

Jednoho dne ale zjistilo že mu něco chybí. Dlouho se nikdo nedbal statku. Krávy mečely pořád hlasitěji, protože je nikdo nedojil, a vlna oveček bujela stále víc, tak že se kuláceli po louce. "Tak to nejde dále!", si myslelo prasátko. "Potřebuji někoho, kdo mi pomůže. Někoho, kdo se postará o pole, o včelky a ostříhá ovečky. Někoho, kdo se postará o celý statek a bude navštěvovat klub farmářů."

A tak ses dostal na statek, aby ses podíval co se děje, staral ses o zvířátka a pomohl malému prasátku... čekáš na happy end? Plivni do ruk, vem vidle a nechej se unést hrou My Free Farm do báječného světa zemědělství! Hraj online s milióny nadčenýmy hráči. Uvidíš: Ekonomické simulace můžou být barevné a legrační – a dělají hodně zábavy!

Funkce této internetové hry

Sej o sto pět!

Objednej si online tvé pole a zasej na úrodné půdě 32 různých druhů ovoce a zeleniny. Pozoruj rozdílné stupně růstu tvých rostlin, zalívej je, hnoj je a krm některými tvé zvířata. Kukuřice a mrkev mají růst ještě rychleji? Tak jsi kup bonusové recepty a upeč si v mlýně power-ups.!

Chlév plné pohody

Starej se dobře o tvé krávy, slepice, ovce a včely, protože s jejich pomocí dostaneš v během hry mléko, vlnu, a mnoho více. Zpracuj tvé produkty dále a vyrob s nich majonézu, med a sýr, nebo je prodej tvým zákazníkům. Na konec jsou ekologické produkty v módě! Zažij jakou zábavu obchodní simulace můžou dělat!

Tvůj klub farmářů na tebe čeká

V této hře je komunita hlavní část hry: Dej se dohromady s kamarády a založte svůj klub. Hrajte dohromady a splňte vtipné questy. Dopracujte se přes bronzovou medaili až k platinové medaili a domluvte se kdo potřebuje jaké produkty. Na trhu najdeš vše co opravdový farmář potřebuje: Prodávej nadbytečnou kukuřici nebo jsi kup jiné produkty za výhodnou cenu

Ale to ještě nebylo vše

Na My Free Farm je ještě tolik věcí k objevení! Lůžko v kukuřičném poli zdobí tvé pole a tvůj statek jen na to čeká být vyzdoben. Stoupni až do 45 levelu a staň se Cesare di Cereale. Vžij se do opravdového života na venkově v bezplatné, internetové hře My Free Farm!

Server: 
 
Přihlášení: 
 
Heslo: 
 
Zapomněl jsi heslo?
Přihlášení
Zažádat o nové heslo
Tvé nové heslo ti bylo zaslané na tvou emailovou adresu.
Pokud máš upjers účet, můžeš [*pwlink*] změnit své heslo zde [*pwlinkend*].
Byl si odhlášen.
Mockrát děkujeme za tvou návštěvu.

Informace: Po 2 hodinách budeš z bezpečnostních důvodů automaticky ze hry odhlášen.

Nadále hodně zábavy ve hře!

Tvůj My Free Farm tým
Přihlášení přes portál
Prosím, použij své portálové údaje s normálním přihlášením na hlavní stránce.
Chyba!
My Free Farm
Česká republika