Idee ke hře v prohlížeči My Free Farm

Hry v prohlížeči - upjers.com

MyFreeFarm – Hra v prohlížeči která se točí kolem statku

V zábavné online hře My Free Farm hráč staví svůj vlastní statek. Stará se o své pole, sází ovoce a zeleninu, chová zvířata a zkoumá pestré funkce hry. My Free Farm je zábava pro každého.


My Free Farm

Pán nad svým statkem

Nejprve být řečeno: My Free Farm splní dlouhodobé sny. Každý kdo si už vždy přál mít svůj vlastní statek je na této adrese správně.

Ne jen pro milovníky zvířat

Samozřejmě patří ke snům i chlév s plno zvířaty.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Ovce

Bez práce na poli nic nejde!

Aby zvířata byly produktivní a nehladly, tak jim nejprve musíš organizovat krmivo. Nejlépe to jde, když máš z kažého druhu krmiva ty pravé rostliny na tvém poli. Když dáš jako hráč tvým zvířatům krmivo, tak jsou spokojení a produkují různé věci, jako třeba mléko, rychleji.

Jedna browser hra která potěší farmáře

Díky této skvělé online hře chce být pořád více hráčů zemědělcem. Hra My Free Farm je jedna s prvních her tohoto žánru a je zodpovědná za úžasný úspěch i podobných her. Samozřejmě je možno komunikovat ve hře s jinými hráči a založit si svůj seznam kamarádů. U questů si takto můžou hráči navzájem pomoct.

 • Úplně bezplatná online hra
 • láskyplná grafika ve hře
 • MyFreeFarm je originál mezi spoustu jinými hrami
 • Screenshot 4
  Screenshot 5

  Bezplatné hry od Upjers

  Online hry v prohlížeči – takto jsou zvané online hry, které se dají hrát zdarma přímo v prohlížeči (třeba přes Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, atd.) a není zapotřebí downloadů a instalace jiného softwaru. Bamberský vývojář Upjers už vyrábí tyto hry od roku 2006.

  Forum - My Free Farm