My Free Farm - Události browser hry

Hry v prohlížeči - upjers.com

My Free Farm – Hry v prohlížeči se statkem

Tato idee je jednoduchá ale geniální. V online hře My Free Farm hráč staví svůj vlastní statek, chová zvířata a obsluhuje své farmis. To jsou virtuální zákazníci kteří navštěvují statek hráče. Zažij jedinečnou zábavu na farmě!


My Free Farm

Vždy nové speciality

My Free Farm patří mezi online hry které hráči přinesou dlouhou zábavu. Aby neměli farmáři dlouhou chvíli, tak existují různé události a akce.

Příležitosti vícekrát do roku

Každá sezóna má své jedinečné dny. Akce v této hře se orientují dle sezón a dělají takto ze hry velmi realitní simulaci.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Ovce

Extra s krátkou čekací dobou

Akce často přinesou i nové grafiky do hry. Jestli dekorace, nové produkty, úlohy, atd. Během akcí se hra každopádně změní. Díky pravidelným akcím hra zůstává vždy pestrá a dělá po celý rok zábavu. Všichni hráči se můžou těchto akcí zúčastnit.

Mimořádné události browser hry

Zvláštní příležitosti vyžadují mimořádná opatření: Takto bylo k oslavám k prvnímu roku My Free Farm připravená akce s mnoho dárky. Každý s deseti miliónů hráčů měl třeba možnost si odnést jeden dort. Pro Upjers jsou tyto specials samozřejmé.

 • Budoucí akce jsou vždy hlášené na Upjers.com!
 • Zažij tvé oblíbené online hry jednou jinak.!
 • Vychutnej si rozmanitost a slav s námi dohromady!
 • Screenshot 4
  Screenshot 5

  Zdarma: Hry od Upjers

  Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers online hry v prohlížeči. Jedná se o hrách které se dají hrát přímo v prohlížeči (Internet Explorer, Mozilla Firefox, atd.) Není nutno stahovat nějaké programy.

  Forum - My Free Farm