Hry zdarma: Bez downloadů hrát v prohlížeči!

Hry v prohlížeči - upjers.com

My Free Farm – Bezplatné hry na statku

Dohromady ze sladkým prasátkem Gordon hráč začne hru na venkově a své velké dobrodružství na My Free Farm. V pestré online hře hráč staví svůj statek, navštěvuje jiné vesnice a krok po kroku se stává nejúspěšnějším zemědělcem. Objevte velmi zajímavou hru.


My Free Farm

Oblíbené bezplatné hry

Většina online her je zdarma pro každého: Bezplatné online hry se prosadily.

Velký výběr

Přitom jsou online hry velmi pestré co se týče nabídky funkcí. Jestli action, mystery nebo ekonomika. Vše existuje.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Ovce

Mimo bezplatné funkce

Tituly jako je My Free Farm jsou od začátku vyvinuté jako bezplatné hry a garantují velkou zábavu každému kdo chce hrát bezplatné hry. Každý kdo chce ještě více, si může dokoupit prémium a takto rozšířit hru o exkluzivní funkce. Tyto funkce dají hráčům různé výhody, jako třeba zkrácení čekací doby.

Mince zdarma za doporučení

U některých her je možno i bez investice peněz dostat prémium. Za každou reklamu na internetu dostanou hráči připsané mince. Více k tomuto tématu najdete na fóru My Free Farm. Zde najdete i podrobné informace ke hře

  • Už jsi objevil Upjers portál?
  • Více her přímo v prohlížeči!
  • Jednou přihlásit a bez downloadů hrát!
  • Screenshot 4
    Screenshot 5

    Upjers : Bezplatný zážitek při hraní

    Od roku 2006 firma Upjers vyvíjí takzvané hry v prohlížeči. To jsou hry zdarma které se dají hrát online přímo v prohlížeči. Není zapotřebí downloadů a instalací programů. Takto má možnost hrát každý kdo má počítač a přístup k internetu.