My Free Farm – zažít internetové hry

Hry v prohlížeči - upjers.com

My Free Farm – Internetové hry na venkově

Zde mečí ovce, kdákají slepice že to je k veselu. V legrační online hře My Free Farm se hráč stará o svůj statek. S každým levelem si vyhraje nové funkce a vyhraje si nové úspěchy. Zažij jedinečnou online hru v prohlížeči! Už znáš zoologickou hru My Free Zoo?


My Free Farm

Novinky pro online hráče

My Free Farm nabízí mnoho novinek které dříve ještě takto neexistovaly.

Intuitivní hraní

Ve hře My Free Farm je mnoho odedávna osvědčených ideí: Tyto elementy umožňují zkušeným hráčům lehký přístup ke hře.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Ovce

Vlastní internetová farma

K začátku stojí idea, ekonomická simulace která se točí kolem statku a která se dá hrát v prohlížeči. Dosavad byly online hry nastavené jako typické finanční simulace kterým jádrem jsou čísla a krátká action. Pestrý a namáhavý každodenní den na statku dohromady s barevnou grafikou a atmosferickými zvuky dělá s této online hry zajímavou a zábavnou hru která se dá lehce ovládat.

Zvířecí internetová hra

Samozřejmě se hráč stará i o své zvířata na svém dvoře. Je jednou chlév postavený a je dostatek financí, tak nestojí k nákupu dalších ovcí a krav nic v cestě. Mělo by se ale dávat pozor, aby bylo dostatek rostlin na krmivo. S těmito nuancemi se hra My Free Farm liší od jiných online her.

 • Ještě více her od Upjers najdeš zde ...
 • Internetová hra pro milovníky zvířat – Zde jsou krávy svaté!
 • Hraj ted zdarma bez downloadů na internetu

 • Screenshot 4
  Screenshot 5

  Hrát zdarma s Upjers

  Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers onlie hry v prohlížeči. Legrační online hry se dají hrát celkově v prohlížeči. Download nebo instalace programů není zapotřebí. Mimochodem můžou hrát v online hrách mnoho hráčů dohromady.

  Forum - My Free Farm